Uşak Sportif
Son Dakika

Uşak Sportif Ürünleri Satışta…

Beko Basketbol Ligi’ne mükemmel başlangıç yaparak 8’de 6 yapan Uşak temsilcisi Uşak Sportif’in taraftar ürünleri satışa çıktı.

 

Hafta sonu Uşak’ta oynanan Uşak Sportif –Tofaş maçının, salon girişinde ilk defa görücüye çıkan taraftar ürünleri büyük ilgi gördü. Uşak Sportif takımının sponsor spor giyim firması Hummel tarafından özel dizayn edilen taraftar ürünleri arasında ilk etapta forma, kaşkol ve mont yer alıyor.

Maç harici günlerde Uşak’ta bulunan Hummel mağazalarından temin edilebilecek taraftar ürünleri talep görmesi durumunda ürün çeşidi artırılarak Uşaklı spor severlerin beğenisine sunulmaya devam edecek. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kulüp başkanı Serdar Sağıroğlu; “Diğer kulüplerin taraftarları, taraftar ürünlerini alarak takımlarına milyonlarca değerinde katkı sağlıyorlar. Uşaklılar Beko Ligi’ne çıkan ve başarıdan başarıya koşan takımımıza destek olmak isterlerse bu ürünleri alarak katkıda bulunabilir.

Ayrıca bilindiği gibi önümüz yılbaşı. Bu yılbaşında sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak taraf ürünlerimizi alıp hediye etmek ve Uşak caddelerinde Uşak Sportif ürünleri ile dolaşan hemşerilerimizi görmek bizleri mutlu edecektir” ifadesini kullandı.