Uşak Sportif
Son Dakika

Kastamonu Turnuvası Bitti

Genç Uşakspor Bayan Hentbol Takımı, sezon öncesi katıldığı Kastamonu Belediyesi Uluslararası Şehit Şerife Bacı Hentbol Turnuvası’nı 2 mağlubiyet, 1 galibiyetle bitirdi.

Baştan sona eğlenceli geçen turnuvada; önceki gün takımımızı yemekte ağırlayıp plaketleri sunan Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Genç Uşakspor’u Kastamonu’da ağırlamaktan mutlu olduğunu söyledi.

Bugün oynanan karşılaşmada ise, dünkü mağlubiyet sonrası Genç Uşakspor’da moral bozukluğu yaşanırken, Kastamonu Belediyespor’da ise ev sahibi olmanın verdiği avantaj ile daha istekli ve gayretli oynadı. Karşılaşmanın ilk yarısı 20-14 Genç Uşakspor mağlubiyeti ile sonlandı. İkinci yarıda ise biraz toparlanmaya çalışan Genç Uşakspor’a Kastamonu Belediyespor fırsat tanımadı ve karşılaşmadan 38-31’lik mağlubiyetle ayrıldık.

Menajer İlker Bozkurt: “Bizi Kastamonu’da evimizde gibi ağırlayan belediye başkanı Tahsin Babaş’a teşekkür ederiz. Katılan tüm takımlara sezonda başarılar diliyorum. Bu turnuvadan 2 mağlubiyet, eksiklerimize dair de derslerimizi aldık. Ligde dişli bir takım olacağız” dedi.