Uşak Sportif
Son Dakika

Hakkımızda

UşakSportif.com, yalnızca bir Uşak Spor sevdası olarak ortaya çıkmıştır.

Uşak Spor‘un çocukluk döneminden bu yana takipçisi olan ve 2. Lig A Kategorisi’nden sonraki düşüşüne şahitlik eden bizler, Uşak Belediye Spor adı ile kurulan futbol takımımızın bölgesel amatör ligde sürdürdüğü varlığını da takip ettik. Müteakiben Maçkolik.com Uşak Üniversitesi basketbol takımımızın Beko Basketbol Ligi’ne çıkışına da gurur duyduk.

2013 yılında birleştirilen futbol ve basketbol şubeleri ile Uşak Sportif adını alan takımlarımızın tanıtımı, kadro bilgileri ve her türlü haberleri için bir sayfa kurma fikrini ortaya attık. Tabii ki, alan adı ile ilgili çeşitli sıkıntılar yaşanmış olsa da, yönetimden izin alınarak sayfamız sosyal ağlarda ve internet sayfasında tanıtım hizmetine ve haberlerine devam etmektedir.

UşakSportif.com, SportifUsak.com ve Asigolar.com sayfalarının yönetim hizmetleri ile birlikte, facebook.com/SportifUsak, twitter.com/SportifUsak ve youtube.com/SportifUsak sosyal medya hesaplarının yönetimini de sayfamız adı altından yapmaktayız. Amacımız, Uşak’ın spor alanında neler yaptığını internetteki mecralardan takipçilerimizle paylaşmaktır.

Sosyal medya hesaplarımızdan reklam yapılmamakta olup, yalnızca internet sayfamızda reklam barındırılmaktadır. Hiçbir kurum/kuruluş veya kişi ile maddi anlamda bağımız olmayıp Uşak’ta spor adına adım atan herkese gönül bağlılığımız vardır.

Bizimle ilgili merak ettiğiniz herşeyi İletişim sayfamızdan sorabilirsiniz. Bize gönderilen her mesajın mutlak bir muhattabı vardır.