Uşak Sportif
Son Dakika

Fatihhan Erdoğan: “2016’da Kendi Salonumuzdayız”

Genel Menajer Fatihhan Erdoğan, taraftarlarımız ve yeni salon hakkında açıklamalarda bulundu. Fatihhan Erdoğan “Uşak olarak artık tam bir basketbol şehri olduk. Öncelikle taraftarlarımıza şükranlarımızı sunuyor ve takım olarak önlerinde saygıyla eğildiğimizi belirtmek istiyorum.” dedi.

Fatihhan Erdoğan “Seyircimizin galibiyette rolü büyük ancak bizi galibiyet kadar çok sevindiren, taraftarlarımızın maç ayırt etmeden salonu doldurması. Taraftarları çok olan kuluplerin maçlarında seyirci sayıları elbetteki artıyor. Ancak Uşak seyircisi rakip kim olursa olsun aynı istek ve arzuyla Şehrin 10 km ötesindeki salona araçları ile gelip bilet alarak maçın sonuna kadar da skor ne olursa olsun takımımızı destekleyor .Tabi çevre illerden gelen seyircilerimizi de unutmamamız lazım. Uşak olarak artık tam bir basketbol şehri olduk. Öncelikle taraftarlarımıza şükranlarımızı sunuyor ve takım olarak önlerinde saygıyla eğildiğimizi belirtmek istiyorum.” dedi.

Ayrıca Uşak Valisi Ahmet Okur’un yeni salonla ilgili müjdeyi verdiğini belirten Fatihhan Erdoğan “2016 yılında kendi salonumuzda maçlarımızı oynamaya başlayacağız.Bu konuda da emeği gecen herkese teşekkür ederim” dedi.