Uşak Sportif
Son Dakika

Anadolu Takımları Üvey Evlat Mı?

Türkiye’de sporun önde gelen medyasının, Anadolu Takımları‘na yaptığı haksızlığa bir yenisi daha eklendi. Genellikle futbolun konuşulduğu ülkemizde, basketbola hep ikinci sınıf spor muamelesi yapan medyanın, söz konusu Anadolu Takımları olduğunda hiç bir başarısını yayınlamadığı gerçeğini, geçtiğimiz sene Uşak Sportif‘in Beko Basketbol Ligi’ne çıktığı ilk sezonda yakaladığı başarıyı görmezden gelmesiyle ülkece görmüş olduk.

Bu sezon da takımın kötü gidişatını ligin 4. haftasında değiştiren, şehirde kıpırdanmalara neden olan Ozan Bulkaz faktörünü ve Uşak Sportif’in EuroChallenge turnuvasına katılmasını yalnızca internet sitelerinden duyurup, onda da başarısız olan Türk Medyası’nı hayretle izliyoruz.

Geçtiğimiz sezon, Ntv Spor‘un internet sitesi olan www.ntvspor.net, büyük bir gaflette bulunarak Beko Basketbol Ligi sayfasında, ligdeki 16 takımın 15’inin logosunu sayfasında bulundururken, Uşak Sportif’i es geçmişti. Bu sezon da, EuroChallenge Turnuvası olarak adlandırılan ve FIBA tarafından düzenlenen basketbol organizasyonunda, dünkü galibiyetimizin haberi verilirken “Kategori” kısmında “Voleybol” olarak sınıflandırılmış ve zaten üvey evlat muamelesi gören Anadolu Takımları’na bir haksızlık daha yapılmıştır.
(Kaynak: http://www.ntvspor.net/haber/voleybol/116602/usak-minski-eli-bos-yolladi)

UşakSportif.com olarak, Uşak Sportif’in internet mecrasında tanıtımını yapmaya çalıştığımız ve bunun için hiçbir hak talep etmediğimiz Uşak Sportif yönetimi tarafından bilinmektedir. Biz yalnızca, başarıya aç olan taraftarlarımızın ve takipçilerimizin, takımlarımızdan doğru haberler alması için uğraşıyoruz. Ve Uşak Sportif’e yapılan ve ileride yapılabilecek tüm haksızlıkların karşısında; takımımızın yanında olacağız!